Used Hyundai Palisade for Sale in Markham
2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
NAVIGATION | POWER MOONROOF | SMART CRUISE
| Price: | $47,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R5DGE7PU579990 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105216A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, safety Certified, AWD, 3.8L V6, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Compass, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated & Ventilated Front Seats, Heated rear seats,
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | HARMAN/KARDON 12 SPEAKERS | POWER MOONROOF
| Price: | $45,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KM8R5DGE2PU541177 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16T2274A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.8L V6, 12 Speakers, 20" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Auto-levelling suspension, Automatic
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
CALLIGRAPHY PKG | HEAD-UP DISPLAY | PANORAMIC SUNROOF
| Price: | $45,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8R5DGE4PU600701 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104949A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, All-Wheel Drive, 3.8L V6 Engine, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Rear A/C with separate controls, H
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
HEADS-UP DISPLAY | HARMAN/KARDON 12 SPEAKERS | NAVIGATION
| Price: | $46,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R5DGE2PU618842 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101657A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.8L V6, 12 Speakers, 20" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Auto-levelling suspension, Automatic temperature control,
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...







