Used Hyundai for Sale in Markham
2023 Hyundai Elantra ESSENTIAL 4dr Sedan
CARPLAY/ANDROID AUTO | REAR VIEW CAMERA | 15" ALLOY WHEELS
| Price: | $21,499$21,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHLM4AG6PU419523 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16105151A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, 4 Speakers, 15" Alloy Wheels, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Bluetooth, Brake assist, Cloth seats, Electronic Stability Control, Exterior parking ca
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Elantra N Line Ultimate 4dr Sedan
BOSE AUDIO | POWER MOONROOF | NAVIGATION
| Price: | $24,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KMHLR4AF5PU439738 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 25101404AA |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, FWD, 1.6L Turbo 4-Cylinder, 8 Speakers, 18" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Automatic temperature control, Blind Spot Sensor, B
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Elantra N 4dr Sedan
276HP TURBO | POWER MOONROOF | 19" ALLOY WHEELS
| Price: | $30,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Coupe |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMHLW4AK7PU016956 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 25101659A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L Turbo 4-Cylinder, 8 Speakers, 19" Alloy Wheels, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Automatic temperature control, Blind Spot Sensor, Bluetooth, Bose Premium Audio,
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
NAVIGATION | POWER MOONROOF | SMART CRUISE
| Price: | $47,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R5DGE7PU579990 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105216A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, safety Certified, AWD, 3.8L V6, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Compass, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated & Ventilated Front Seats, Heated rear seats,
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | HARMAN/KARDON 12 SPEAKERS | POWER MOONROOF
| Price: | $45,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KM8R5DGE2PU541177 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16T2274A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.8L V6, 12 Speakers, 20" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Auto-levelling suspension, Automatic
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
CALLIGRAPHY PKG | HEAD-UP DISPLAY | PANORAMIC SUNROOF
| Price: | $45,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8R5DGE4PU600701 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104949A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, All-Wheel Drive, 3.8L V6 Engine, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Rear A/C with separate controls, H
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
HEADS-UP DISPLAY | HARMAN/KARDON 12 SPEAKERS | NAVIGATION
| Price: | $46,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R5DGE2PU618842 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101657A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.8L V6, 12 Speakers, 20" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Auto-levelling suspension, Automatic temperature control,
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Sonata Preferred 4dr Sedan
CARPLAY/ANDROID AUTO | NAVIGATION | QUALIFIES FOR CPO!
| Price: | $21,999$20,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMHL24JAXPA294495 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16104891A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner verified, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder, 6 Speakers, 17" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Automatic temperature contro
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...











