Used Genesis for Sale in Markham
2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
QUALIFIES FOR CPO! | VENTILATED SEATS | NAVIGATION
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB3RU171024 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25T1068A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, Advanced Package, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19''' Alloy Wheels, ABS brakes, Active Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, A
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
2.5L TURBO | ADVANCED PACKAGE | CPO RATES!
| Price: | $48,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB6RU168599 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101671A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Aut
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced Plus 4dr All-Wheel Drive
LEXICON 18 SPEAKERS | SURROUND VIEW MONITOR | POWER MOONROOF
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMUMADTB3RU151338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101675A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 18 Speakers, 21" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Automatic temperature c
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV80 3.5T Prestige 5P 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | 360 CAMERA | 4 NEW TIRES
| Price: | $62,999$56,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMUHCESC9RU182993 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101506A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 4 new tires, 3.5L Twin Turbo V6, All-Wheel Drive, 21 Speakers Lexicon Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV80 3.5T Prestige 5P 4dr All-Wheel Drive
PRESTIGE PKG | HEADS-UP DISPLAY
| Price: | $57,999$56,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KMUHCESC7RU162175 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101673A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.5L V6 Twin Turbo, 21 Speakers, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Compass, Electronic Stability Contr
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...








