Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2024 Hyundai Kona 2.0L Essential 4dr All-Wheel Drive
APPLE CARPLAY | HEATED SEATS | BACKUP CAMERA
| Price: | $26,999$25,299 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8HACAB9RU135464 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104808A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES START AT 4.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, All-Wheel Drive, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control,
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Kona 2.0L Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | REMOTE START
| Price: | $26,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HCCAB7RU129351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105380A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM RATES STARTING AT 4.99%
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 18''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Apple CarPlay/Andr
2024 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $51,273 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8R5DGE6RU776281 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105235A |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV80 3.5T Prestige 5P 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | 360 CAMERA | VENTILATED SEATS
| Price: | $62,999$58,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMUHCESC9RU182993 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101506A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 3.5L Twin Turbo V6, All-Wheel Drive, 21 Speakers Lexicon Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heat
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV80 3.5T Prestige 5P 4dr All-Wheel Drive
PRESTIGE PKG | HEADS-UP DISPLAY | 21 SPEAKERS
| Price: | $63,999$59,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KMUHCESC7RU162175 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101673A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 3.5L V6 Twin Turbo, 21 Speakers, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Compass, Electronic Stability Contr
.....Read MoreLire la suite2024 Lexus NX 350 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | MOONROOF | MEMORY SEAT
| Price: | $47,999$47,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T2GGCEZ3RC054569 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104885A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, 2.4L Turbocharged 4-Cylinder, AWD, 10 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Front Bucket Seats, H
.....Read MoreLire la suite2024 Lexus RX 350 4dr All-Wheel Drive
360 CAMERA | NAVIGATION | MEMORY SEAT
| Price: | $52,999$50,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 2T2BAMCAXRC045141 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101623A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, All-Wheel Drive, 12 Speakers Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated & Ventilated Front Se
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...









