Used Genesis G70 for Sale in Markham
2023 Genesis G70 2.0T Prestige 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | LEXICON AUDIO | SURROUND VIEW
| Price: | $38,999$36,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMTG34TAXPU122239 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101484A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, 2.0L Turbocharged 4-Cylinder, AWD, 15 Speakers, 19'' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto
.....Read MoreLire la suite2023 Genesis G70 2.0T Prestige 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | SURROUND VIEW | AWD
| Price: | $39,999$35,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMTG34TA8PU122238 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101404A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder Turbo, All Wheel Drive, 15 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot
.....Read MoreLire la suite2019 Genesis G70 2.0T Prestige 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KMTG44LA1KU009091 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101653A |
| City: | Markham |
Loading More Vehicles ...





