Used Hyundai Santa Fe for Sale in Markham
2025 Hyundai Santa Fe Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $49,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5NMP4DGL1SH141026 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104843 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2021 Hyundai Santa Fe Preferred 4dr All-Wheel Drive
BLIND SPOT ASSIST | POWER DRIVER SEAT | REAR CAMERA
| Price: | $23,999$19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5NMS3DAJXMH317207 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105278A |
| City: | Markham |
One Owner verified, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, 18'' Alloy Wheels, ABS brakes, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Sensor, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Fro
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
HEADS-UP DISPLAY | 360 CAMERA | HARMAN/KARDON
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 5NMS5DAL4NH481629 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105157A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.49% One Owner, Safety Certified, 2.5L 4-Cylinder Turbo, All Wheel Drive, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlig
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | HEATED REAR SEATS | HEAD-UP DISPLAY
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 5NMS5DAL3NH442157 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105431A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.5L Turbocharged 4-Cylinder, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, 20''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision-Avoidan
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...






