Used Hyundai for Sale in Markham
2025 Hyundai Elantra HEV Luxury 4dr Sedan
NAVIGATION | HEATED SEATS | ADAPTIVE CRUISE
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KMHLN4DJ0SU180676 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101687 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 3.09% Clean Carfax, Safety Certified, 1.6L Hybrid 4-Cylinder, Front Wheel Drive, 8 Speakers Bose Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, El
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai IONIQ 9 Preferred + w/Ultimate Calligraphy Package All-Wheel Drive
| Price: | $85,149 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8MYFS56TA015134 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105064 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Kona 1.6T N Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,849 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8HACA33TU365484 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104825 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Kona 2.0L Essential 4dr All-Wheel Drive
APPLE CARPLAY | HEATED SEATS | BACKUP CAMERA
| Price: | $26,999$25,299 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8HACAB9RU135464 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104808A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES START AT 4.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, All-Wheel Drive, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control,
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Kona 2.0L Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | REMOTE START
| Price: | $26,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HCCAB7RU129351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105380A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM RATES STARTING AT 4.99%
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 18''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Apple CarPlay/Andr
2026 Hyundai Kona Electric Preferred 4dr Front-Wheel Drive
0% FINANCING | 2 SETS OF TIRES | CLEAN CARFAX
| Price: | $42,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HC3A69TU034980 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101689 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 0% Clean Carfax, 2 sets of tires, safety Certified, Electric Motor, FWD, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control,
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Kona Electric Preferred w/Ultimate Package 4dr Front-Wheel Drive
BOSE AUDIO | 360 CAMERA | VENTILATED SEATS
| Price: | $46,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KM8HE3A68SU023865 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101690 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 0% Clean Carfax, safety Certified, Electric Motor, FWD, 8 Speakers Bose Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Contro
.....Read MoreLire la suite2021 Hyundai Palisade Preferred 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | HEATED FRONT & REAR SEATS | POWER MOONROOF
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R3DHE9MU258632 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16T2226A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 3.8L V6 Engine, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision-Avoidance Assist, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated front seats, Heate
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
NAVIGATION | POWER MOONROOF | SMART CRUISE
| Price: | $46,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R5DGE7PU579990 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105216A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, safety Certified, AWD, 3.8L V6, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Compass, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated & Ventilated Front Seats, Heated rear seats,
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










