Used Hyundai for Sale in Markham
2024 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $51,273 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8R5DGE6RU776281 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105235A |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
2 SETS OF TIRES | 360 CAMERA | VENTILATED SEATS
| Price: | $59,999$58,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Brown |
| VIN: | KM8RMES27TU045355 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101680 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% Clean Carfax, 2 Sets of Tires, Safety Certified, 3.5L V6 Engine, All-Wheel Drive, 14 Speakers Bose Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headli
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
HARMAN/KARDON | PANORAMIC ROOF | 2 SETS OF TIRES
| Price: | $56,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | KM8R5DGE9SU938104 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101691 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% Clean Carfax, 2 sets of tires, safety Certified, 3.8L V6 Engine, AWD, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlight
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
CALLIGRAPHY PKG | HEAD-UP DISPLAY | PANORAMIC SUNROOF
| Price: | $44,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8R5DGE4PU600701 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104949A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, All-Wheel Drive, 3.8L V6 Engine, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision Warning, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Rear A/C with separate controls, H
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy w/Beige Interior 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | 360 CAMERA | VENTILATED SEATS
| Price: | $54,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | KM8R5DGE6SU893736 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101682 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% Clean Carfax, Safety Certified, 3.8L V6 Engine, All-Wheel Drive, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, El
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Santa Fe Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $49,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5NMP4DGL1SH141026 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104843 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2021 Hyundai Santa Fe Preferred 4dr All-Wheel Drive
BLIND SPOT ASSIST | POWER DRIVER SEAT | REAR CAMERA
| Price: | $23,999$19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5NMS3DAJXMH317207 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105278A |
| City: | Markham |
One Owner verified, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, 18'' Alloy Wheels, ABS brakes, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Sensor, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Fro
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
HEADS-UP DISPLAY | 360 CAMERA | HARMAN/KARDON
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 5NMS5DAL4NH481629 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105157A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.49% One Owner, Safety Certified, 2.5L 4-Cylinder Turbo, All Wheel Drive, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlig
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
VENTILATED SEATS | HEATED REAR SEATS | HEAD-UP DISPLAY
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 5NMS5DAL3NH442157 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105431A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.5L Turbocharged 4-Cylinder, 12 Speakers Harman/Kardon Premium Audio, 20''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision-Avoidan
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...











