Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2025 Hyundai IONIQ 5 N All-Wheel Drive
84 KWH BATTERY | 601HP! | 2 SETS OF TIRES & RIMS
| Price: | $75,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8KNDA8XSU008491 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101715 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 3.49%
Clean Carfax, 2 Sets of Tires and Rims, Safety Certified, Electric, AWD, 84 kWh Battery, 356 km Range, 601 hp, 8 Speakers, 21" Forged Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Co
2026 Hyundai IONIQ 9 Preferred + w/Ultimate Calligraphy Package All-Wheel Drive
| Price: | $85,149 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8MYFS56TA015134 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105064 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Kona 1.6T N Line 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,849 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8HACA33TU365484 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104825 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Kona 1.6T N Line 4dr All-Wheel Drive
POWER MOONROOF | CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED STEERING WHEEL
| Price: | $34,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | KM8HACA32SU240748 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105537A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 1.6L Turbo 4-Cylinder, 6 Speakers, 19" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Automatic temperature control, Blind Spot Sensor, B
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Kona 2.0L Preferred Sun & Leather Package 4dr All-Wheel Drive
SUN & LEATHER PACKAGE | POWER MOONROOF | LEATHER SEATS
| Price: | $26,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8K6CAB3PU045280 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16T2273A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 17" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Blind Spo
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Kona 2.0L Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $36,099 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HCCAB1TU391809 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105015 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Kona 2.0L Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | REMOTE START
| Price: | $26,999$24,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HCCAB7RU129351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105380A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM RATES STARTING AT 4.99%
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 18''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Apple CarPlay/Andr
2026 Hyundai Kona Electric Preferred 4dr Front-Wheel Drive
0% FINANCING | 2 SETS OF TIRES | CLEAN CARFAX
| Price: | $41,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HC3A69TU034980 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101689 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 0% Clean Carfax, 2 sets of tires, safety Certified, Electric Motor, FWD, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control,
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Kona Electric Preferred w/Ultimate Package 4dr Front-Wheel Drive
BOSE AUDIO | 360 CAMERA | VENTILATED SEATS
| Price: | $45,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | KM8HE3A68SU023865 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101690 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 0% ALL INCENTIVE APPLIED Clean Carfax, safety Certified, Electric Motor, FWD, 8 Speakers Bose Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Elect
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










