Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2025 Hyundai Venue Preferred w/Two-Tone 4dr Front-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | 2 SETS OF TIRES | REMOTE START
| Price: | $23,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHRC8A3XSU408888 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101692 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.99% Clean Carfax, 2 sets of tires, safety Certified, 1.6L 4-Cylinder DOHC, FWD, 4 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electron
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Venue Ultimate w/Black Interior (IVT) Ultimate w/Black Interior 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $27,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHRC8A36TU421669 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16104931 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Venue Ultimate w/Black Interior (IVT) Ultimate w/Black Interior 4dr Front-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | POWER MOONROOF | HEATED SEATS
| Price: | $24,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHRC8A35SU416543 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101707 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO QUALIFIES FOR CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.99% Clean Carfax, Safety Certified, 1.6L 4-Cylinder Engine, Front Wheel Drive, 6 Speakers, ABS brakes, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Collision Warning
.....Read MoreLire la suite2022 Ford Escape SEL 4dr Front-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED STEERING WHEEL | 2 SETS OF TIRES
| Price: | $23,999$20,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FMCU0H68NUA69010 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16105281A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, 2 Sets of Tires,1.5L EcoBoost Engine, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Front Bucket Seats,
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
QUALIFIES FOR CPO! | VENTILATED SEATS | NAVIGATION
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB3RU171024 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25T1068A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, Advanced Package, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19''' Alloy Wheels, ABS brakes, Active Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, A
.....Read MoreLire la suite2022 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
NAVIGATION | HEATED & COOLED SEATS | QUALIFIES FOR CPO!
| Price: | $37,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KMUMADTB4NU063702 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101645A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, 2.5L 4-Cylinder Turbo, AWD, 9 Speakers, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights,
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
2.5L TURBO | ADVANCED PACKAGE | CPO RATES!
| Price: | $48,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB6RU168599 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101671A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Aut
.....Read MoreLire la suite2025 Genesis GV70 2.5T Advanced Plus 4dr All-Wheel Drive
360 CAMERA | NAVIGATION | QUALIFIES FOR CPO!
| Price: | $57,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMUMADTB5SU221461 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101657A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 2.5L 4-Cylinder Turbo, All-Wheel Drive, 16 Speakers, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spo
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced Plus 4dr All-Wheel Drive
LEXICON 18 SPEAKERS | SURROUND VIEW MONITOR | POWER MOONROOF
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMUMADTB3RU151338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101675A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 18 Speakers, 21" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Automatic temperature c
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...












