Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2026 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,249 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3KMJBCDE6TE037343 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105213 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,249 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3KMJBCDE4TE038605 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105325 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $37,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3KMJBCDE1TE038223 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105335 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Tucson Preferred 4dr Front-Wheel Drive
ADAPTIVE CRUISE | BLIND SPOT ASSIST | REAR CAMERA
| Price: | $24,999$22,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8JB3AE4PU189342 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16104989A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, FWD, 6 Speakers, 17'' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Tucson Preferred 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS | REMOTE START
| Price: | $24,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8JBCAE1NU131489 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105332A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner, Clean Carfax, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Heat
.....Read MoreLire la suite2026 Hyundai Tucson Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $39,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3KMJCCDE2TE029060 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16104806 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Tucson Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
HEATED STEERING WHEEL | CARPLAY/ANDROID AUTO | PANO ROOF
| Price: | $36,999$36,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8JCCDE5SU439091 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101658 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM STARTING AT 2.99% Clean Carfax, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, 18'' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Tucson Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS | SMART CRUISE
| Price: | $24,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KM8JCCAE1NU130758 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105259A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner, Clean Carfax, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Fron
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Tucson Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | KM8JCCDE0SU433716 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101705 |
| City: | Markham |
We offer attractive financing options, zero down payment, and complimentary appraisal. All trade-ins are welcome even if you are just selling your vehicle and not buying a car from us.
For more information about this vehicle or any other, come and visit our massiv
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...











