Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2017 Hyundai Elantra GL (A6) 4dr Sedan
HEATED SEATS | POWER WINDOWS | FWD
| Price: | $11,999$9,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:125,101 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KMHD84LF5HU421066 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101615A |
| City: | Markham |
Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, Front Wheel Drive, ABS brakes, Alloy wheels, Air conditioning, AM/FM radio, Apple CarPlay/Android Auto, Electronic Stability Control, Front bucket seats, Heated door mirrors, Heated front seats, Illuminated entry, Low tire pressure warni
.....Read MoreLire la suite2015 Hyundai Tucson GL (A6) 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | BLUETOOTH | ALLOY WHEELS
| Price: | $10,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8JTCAF4FU091688 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105341A |
| City: | Markham |
Clean Carfax, Safety Certified, All Wheel Drive, 2.0L 4-Cylinder Engine, 6 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Front Bucket Seats, Heated front seats, Illuminated entry, Power windows, Remo
.....Read MoreLire la suite2021 Hyundai Santa Fe Preferred 4dr All-Wheel Drive
BLIND SPOT ASSIST | POWER DRIVER SEAT | REAR CAMERA
| Price: | $23,999$19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5NMS3DAJXMH317207 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105278A |
| City: | Markham |
One Owner verified, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, 18'' Alloy Wheels, ABS brakes, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Sensor, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Fro
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
APPLE CARPLAY | BACKUP CAMERA | BLIND SPOT ASSIST
| Price: | $21,999$19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KMHLM4AGXPU398384 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16105313A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES START AT 4.99% Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, Front Wheel Drive, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front A/C
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Venue ESSENTIAL 4dr Front-Wheel Drive
CARPLAY/ANDROID AUTO | BACKUP CAMERA | 2 SETS OF TIRES
| Price: | $21,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMHRB8A36SU387198 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16105214A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 2 Sets of Tires, Front Wheel Drive, 1.6L 4-Cylinder Engine, 4 Speakers, ABS brakes, Air Conditioning, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlight
.....Read MoreLire la suite2023 Hyundai Tucson Preferred 4dr Front-Wheel Drive
ADAPTIVE CRUISE | BLIND SPOT ASSIST | REAR CAMERA
| Price: | $24,999$22,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8JB3AE4PU189342 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16104989A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 4.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, FWD, 6 Speakers, 17'' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Venue Essential w/Two-Tone 4dr Front-Wheel Drive
APPLE CARPLAY | BACKUP CAMERA | HEATED SEATS
| Price: | $22,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHRB8A3XSU409333 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101686 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 5.99% Clean Carfax, Safety Certified, 1.6L 4-Cylinder, Front Wheel Drive, 4 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stabi
.....Read MoreLire la suite2025 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED SEATS | 2 SETS OF TIRES
| Price: | $23,499 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMHLM4DG9SU028872 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16U101697 |
| City: | Markham |
HYUNDAI EXECUTIVE DEMO THAT QUALIFIES FOR NEW CAR PROGRAM, RATES STARTING AT 3.09% Clean Carfax, 2 sets of tires, safety Certified, 2.0L 4-Cylinder DOHC, FWD, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Tucson Hybrid Luxury 4dr All-Wheel Drive
PANORAMIC MOONROOF | BOSE AUDIO | LEATHER
| Price: | $26,999$24,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8JCCA11NU082594 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105360A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 1.6L Turbo Hybrid, All-Wheel Drive, 8 Speakers Bose Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated &a
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...










