Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2021 Hyundai Palisade Preferred 4dr All-Wheel Drive
CLEAN CARFAX | HEATED FRONT & REAR SEATS | POWER MOONROOF
| Price: | $30,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8R3DHE9MU258632 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16T2226A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 3.8L V6 Engine, 6 Speakers, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind-Spot Collision-Avoidance Assist, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated front seats, Heate
.....Read MoreLire la suite2021 Hyundai Santa Fe Preferred 4dr All-Wheel Drive
BLIND SPOT ASSIST | POWER DRIVER SEAT | REAR CAMERA
| Price: | $23,999$19,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 5NMS3DAJXMH317207 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105278A |
| City: | Markham |
One Owner verified, safety Certified, 2.5L 4-Cylinder DOHC, AWD, 6 Speakers, 18'' Alloy Wheels, ABS brakes, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Sensor, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door mirrors, Heated Fro
.....Read MoreLire la suite2021 Genesis G80 3.5T Prestige 4dr All-Wheel Drive Sedan
HEADS-UP DISPLAY | 360 CAMERA | LEXICON AUDIO
| Price: | $36,999$35,999 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMTGC4SD5MU079131 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101639A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 3.5L V6 Twin Turbo, All Wheel Drive, 21 Speakers Lexicon Premium Audio, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam He
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





