Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Markham
2024 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
CARPLAY/ANDROID AUTO | HEATED STEERING WHEEL | REAR VIEW CAMERA
| Price: | $26,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHLM4DG5RU791157 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 16105027A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 17" Alloy Wheels, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Automatic temperature control, Blind Spot Sensor, Bluetooth, Brake assist, Electronic S
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Kona 2.0L Preferred w/Trend Package 4dr All-Wheel Drive
HEATED SEATS | HEATED STEERING WHEEL | REMOTE START
| Price: | $26,999$24,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KM8HCCAB7RU129351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105380A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR HYUNDAI CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM RATES STARTING AT 4.99%
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, All Wheel Drive, 2.0L 4-Cylinder, 6 Speakers, 18''' Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control w/Stop & Go, Apple CarPlay/Andr
2024 Hyundai Palisade Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
V6 ENGINE | VENTILATED SEATS | MOONROOF
| Price: | $49,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KM8R5DGE6RU776281 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105235A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, safety Certified, AWD, Ultimate Calligraphy Package, 3.8L V6 Engine, 12 Speakers, 20''' Alloy Wheels, ABS brakes, Active Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Collision Warning, Electronic St
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Santa Cruz Trend All-Wheel Drive
POWER MOONROOF | 20" ALLOY WHEELS | TONNEAU COVER
| Price: | $37,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5NTJDDAF7RH085813 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105533A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 8 Speakers, 20" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto high-beam headlights, Auto-levelling suspension, Automatic temperature co
.....Read MoreLire la suite2024 Hyundai Santa Fe Ultimate Calligraphy 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | VENTILATED SEATS | MOONROOF
| Price: | $45,999$44,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 5NMP5DGL4RH047102 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 16105230A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, Ultimate Calligraphy Package, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 12 Speakers, 21''' Alloy Wheels, ABS brakes, Active Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Blind Spot Collision-Avoidance Assis
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
QUALIFIES FOR CPO! | VENTILATED SEATS | NAVIGATION
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB3RU171024 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25T1068A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, Advanced Package, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19''' Alloy Wheels, ABS brakes, Active Cruise Control, Apple CarPlay/Android Auto, A
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced 4dr All-Wheel Drive
2.5L TURBO | ADVANCED PACKAGE | CPO RATES!
| Price: | $48,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMUMADTB6RU168599 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101671A |
| City: | Markham |
QUALIFIES FOR GENESIS CERTIFIED PRE-OWNED PROGRAM, RATES STARTING AT 3.99% One Owner verified, Clean Carfax, safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 9 Speakers, 19" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Aut
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV70 2.5T Advanced Plus 4dr All-Wheel Drive
LEXICON 18 SPEAKERS | SURROUND VIEW MONITOR | POWER MOONROOF
| Price: | $51,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | KMUMADTB3RU151338 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101675A |
| City: | Markham |
One Owner verified, Clean Carfax, Safety Certified, AWD, 2.5L Turbo 4-Cylinder, 18 Speakers, 21" Alloy Wheels, ABS brakes, Adaptive Cruise Control, Alloy wheels, Android Auto/Apple CarPlay, Auto-dimming door mirrors, Auto high-beam headlights, Automatic temperature c
.....Read MoreLire la suite2024 Genesis GV80 3.5T Prestige 5P 4dr All-Wheel Drive
HEAD-UP DISPLAY | 360 CAMERA | 4 NEW TIRES
| Price: | $62,999$56,021 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMUHCESC9RU182993 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25101506A |
| City: | Markham |
One Owner, Clean Carfax, Safety Certified, 4 new tires, 3.5L Twin Turbo V6, All-Wheel Drive, 21 Speakers Lexicon Premium Audio, ABS brakes, Alloy wheels, Apple CarPlay/Android Auto, Auto High-beam Headlights, Electronic Stability Control, Front dual zone A/C, Heated door
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...












